JAK BYĆ SZCZĘŚLIWYM ( ALBO CHOCIAŻ MNIEJ SMUTNYM )

11:24Witam was serdecznie. Dzisiaj opowiem wam troszeczkę o książce, która prosto ze sklepowej półki trafiła do mojego serca. ,, Jak być szczęśliwym ( albo chociaż mniej smutnym ) '' to niesamowite dzieło zapewnia nam chwilę głębszych przemyśleń, powoduje że zły dzień nie jest taki jak zazwyczaj, lecz ma w sobie jakieś głębsze przesłanie jeśli mogę to tak nazwać.
 Książka jest czymś co pomaga nam wyrzucić z siebie to całe złe napięcie i odetchnąć na chwilę. Fajne jest to że nie musimy tylko czytać o tym co zrobić, aby poczuć się lepiej tylko po prostu sami możemy według polecenia stworzyć książkę jak poczuć się lepiej i to zwłaszcza dla siebie. Co kilka stron pojawiają się opisy raz na białej, a raz na czarnej kartce, które są wskazówkami, albo po prostu dodanymi cytatami przez autora. Jeśli chodzi o zadania to są one naprawdę różne i dlatego wszystko wydaje się jeszcze bardziej ciekawe. Podam kilka przykładowych zadań, a więc na przykład są zadania do zrobienia w trzydzieści dni i dokładniej jedno z nich polega na rysowaniu codziennie swojego nastroju, pisaniu o emocjach i refleksjach, a drugie wymaga od nas tego, abyśmy wychodzili z domu chociaż na 10 min i rysowali pogodą oraz przemyśleli to czy pogoda wpływa na nasz nastrój. Jest też bardzo fajne zadanie polegające na tym, że musimy narysować siebie jako emotikona, lub wypełnić dwie białe koszulki na jednej napisać o tym co myślą o nas znajomi, jacy jesteśmy i jak chcemy,aby myśleli.
Autor książki ma, lub miał depresję pisząc ją i myślę że między innymi ta książka jest właśnie dla osób z depresją, czy też po prostu dla kogoś miewającego często złe, gorsze dni, ale nie tylko mogą ją także posiadać osoby zupełnie pozytywnie nastawione do życia i dla zabawy, czy też wypełnienia wolnego czasu rozwiązywać, czytać ja.
  Książka kosztuje około trzydziestu złotych i myślę że naprawdę warto wydać na nią trochę pieniędzy, gdyż jest tego warta. Serdecznie wam ją polecam i mam nadzieje, że wam również się spodoba tak samo jak mi. Jeśli będziecie potrzebować dodatkowych informacji dotyczących książki śmiało zadawajcie pytania w komentarzach.

                                                                             
                                                                           
                                                                           
                                                                             


Dziękuję że wpadłeś do mnie i jeśli zainteresował cię mój blog, czy też po prostu ten post skomentuj, lub obserwuj. Do zobaczenia ! :) 
/ Natalia. 

You Might Also Like

2 komentarze

  1. książka wydaje się bardzo ciekawa :0 może kiedyś jak znajda ją w księgarni to kupię pozdrawiam cieplutko :) ;)
    http://wiktoriaczytarazemzwami.blog.pl/

    OdpowiedzUsuń

About Me

Nazywam się Natalia i mam siedemnaście lat. Interesuje się książkami, filmami, muzyką oraz często mam przemyślenia życiowe, którymi lubię dzielić się na blogu. ☺

Snap !

Snap !

Kontakt

nat.ka123066@gmail.com