LUDZIE

11:18     Witam was. Dzisiaj post o tym co tak naprawdę trapi wielu ludzi, a mianowicie są to inni ludzie.
Zaskoczeniem dla nikogo nie jest to, iż najczęściej właśnie cierpi się przez osoby nam bliskie, lecz także osoby zupełnie nam nie znane. Dni mogą mijać normalnie, przeciętnie bez żadnych szczególnie szczęśliwych wydarzeń, ale jak i także bez smutnych. Na następny dzień, gdy jednak rodzice się pokłócą, znajomi zupełnie bez powodu mają swoje humorki, lub z jakiejś przyczyny dojdzie do kłótni, wasza druga połówka zrobi coś nieodpowiedniego, czy też wymienicie się nie zbyt miłymi słowami wszystko nagle uchodzi zmianie. Stoimy w miejscu słysząc tylko szmery ludzkiej obecności, nie mogąc jednak skupić się na ludziach. Jak to możliwe, że wciąż otoczeni jesteśmy tymi wszystkimi osobami, lecz nie możemy już docenić tego, że byli i że wciąż są. Człowiek przyjmuje do siebie bardziej te złe wydarzenia niż te dobre i dlatego tworzy sobie nową postać osoby, którą znał nawet wiele lat. Dane wydarzenie sprawia, że codziennie, albo przynajmniej podczas tych gorszych dni przypominamy sobie o kłótniach, nie zbyt miłych wydarzeniach, czy też nawet o nie przyjemnych sytuacjach rodzinnych, miłosnych, nawet jeśli one już nie istnieją. Przecież to oczywiste, że świat nie stoi w miejscu tylko wciąż idzie do przodu, a to oznacza, że problemy się rozwiązują, ludzie godzą się, albo rozchodzą,a twoje problemy odchodzą wraz z rozwiązaną sytuacją. Ty jednak wciąż pamiętasz sytuacje, które zostawiły ślad w twojej pamięci i pozostały tam bez możliwości uwolnienia.
 Dlaczego więc nie możemy po prostu od tak normalnie funkcjonować, rozmawiać i żyć z tymi wszystkimi ludźmi ? Odpowiedź jest bardzo prosta, gdyż możemy robić te wszystkie rzeczy, nawet można na nowo pokochać osobę, albo darzyć ją ogromną sympatią, ale i tak podczas gorszego dnia, małej sprzeczki wszystko wróci, a oznaczać będzie to, iż my, ludzie nigdy nie zapominamy.Mam nadzieję, że podoba się wam mój post. Oczywiście obserwujcie jeśli jesteście ciekawi kolejnych postów i wyrażajcie swoją opinie w komentarzach. ☺
/Natalia.

You Might Also Like

12 komentarze

 1. Bardzo mądrze piszesz. Ja nigdy nie nabiorę ufności do ludzi. Mam kilka bliskich i tylko im ufam, ogólnie mam problem z kontaktami międzyludzkimi… Bardzo ważne są takie notki i bardzo cię podziwiam.

  http://ksiazkopinie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Prowadzisz ciekawego bloga, z ciekawymi tematami. Moim zdaniem jesteś w stanie zainteresować czytelników. Życzę Ci powodzenia w dalszym pisaniu. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super post twój blog jest ciekawy na pewno tu jeszcze wpadnę

  OdpowiedzUsuń
 4. To prawda, człowiek nie zapomniana, nawet gdyby nie wiem co ;)
  Ale ja bardzo lubię ludzi i chciałabym im pomagać jak i z nimi pracować :) ludzie są super i tak trzeba podejść do sprawy! :)
  Zapraszam! Nataliakupczak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że tak, lecz w tym poście miałam zamiar ukazać raczej tą problemową stronę ludzi. :)
   Dziękuję za komentarz. :)

   Usuń
 5. Widać że zaczynasz! WIDAĆ JUŻ że będziesz cudowną blogerką i twoja przygoda się rozwinie :) trzymam za ciebie kciuki cudowniutki kapelusik pozdrawiam cieplutko myszko <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny post i to zdj jest wyjątkowe pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 7. Osobiście jestem bardzo 'pamiętliwą osobą i długo pamiętam wszystko co mi wyrządzono. To chyba źle ale pracuje nad tym :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Naprawdę bardzo mądry post :)

  http://tutajjestem-lekkomyslny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Dobrze ujęte. Krótko i treściwie. :)

  OdpowiedzUsuń

About Me

Nazywam się Natalia i mam siedemnaście lat. Interesuje się książkami, filmami, muzyką oraz często mam przemyślenia życiowe, którymi lubię dzielić się na blogu. ☺

Snap !

Snap !

Kontakt

nat.ka123066@gmail.com